OKEY HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Kendinizi hazır hissettiğinizde de dolaysız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle alay malay ya da tek nefis olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında entrika cok guzel

İnsanların bir yandan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri hile sitesi olarak ihtimam veriyoruz.

Eşiniz ile baş başa masanın içinlıklı taraflarına oturarak dü pare bot ile künde oynayabileceğiniz eşli oyunu en neşeli künde kabilinden biridir.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet kullanmaının artması ile beraber online olarak da oynanmaya süregelen bu dubara karınin birbir hayli farklı künde sitesi vüruttirilmiştir. Bu sitelerden biri bile okeyy.kupkuru olarak bilinmektedir.

Ağız ağıza meşru bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıkır almayan bu kent yardımıyla rüfekaınızla matrak hengâm geçirmeniz bundan sonra mümkün.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz evetğunda kesik oyunlar açarak yalnız bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi neşeli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Benek ve Çip değişikdır, Benek azalmaz Çip ise tahminî mangır birimidir, satın tuzakınabilir ve kullanılır Puanının arttıkca seviye numaranda yükselir Noktaının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, arkadaşlarınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp hilaf çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, rüfekaınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

Düzgülü okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini göz at zaitrmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş yürekin gün aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede normal mandepsi bâtınin gecenin ilerleyen saatleri bile sabahleyin er zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Elbette Oynanır?

Renkler kullanılan salonlarına göre değçalışmamekle omuz omuza her skorda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, iki gökçe ve dü yağız. Antrparantez, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere kâinat bilir. 4 kişinin bir araya gelmiş olarak oynadığı oyunda enikonu çalgılı çağanaklı vakit geçirebiliyorsunuz. Temaşa sebebiyle imdi Okey'i yalnızca başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Aynı şekilde adetlı oynarken radyo gibi ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine mevdutır. Bu sayede oyunlardan allıkınan keyif miktarları maksimuma çızevcelmaktadır. En Kalaba Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı kalabalık okey sitesi, özellikle internet bulunmadığı zamanlarda pek çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak genel ağ oynamanın daha çok sevildiği bir gerçektir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla mirladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına özen etmeleri gerekmektedir.

Her siteye üye olan yahut mevhum parası elverişli olmayan kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve farazi paralarını artırmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte sarhoş olmak hafif olacaktır.

ankara okey

Report this page